fbpx

Reklamy hodowlane w Polsce, Czechach i na Słowacji są wyświetlane w jednym miejscu, tutaj: https://www.novaexota.eu/chovatelska-inzerce/

Proces publikacji ogłoszenia jest bardzo prosty:

a. Proszę wypełnić formularz  i wkleić do niego jedno zdjęcie o maks. wymiarze 9MB (fotografia nie jest obowiązkowa, czyli można, ale nie trzeba).

b. Trzeba się zgodzić z warunkami publikacji ogłoszeń: Ogłoszenia na naszej stronie są darmowe i publikując ogłoszenie wyrażona jest zgoda, że (a) treść ogłoszenia i dane ogłoszeniodawcy będą dostępne dla kogokolwiek, (b) ogłoszenie wydawca może kiedykolwiek skasować  bez podania przyczyn, (c) możemy z ogłoszeniodawcą nawiązać kontakt z ofertą handlową, (d) w ogłoszeniu będzie oferowane tylko to, co dotyczy hodowli ptaków egzotycznych. Dziękujemy.

c. Klikając przycisk "Podgląd" (po czesku:"Náhled") można zobaczyć wygląd ogłoszenia. Proszę sprawdzić wypełnione dane i ewentualnie je poprawić, po publikacji nie można ogłoszenia już poprawiać.

d. Jeśli wszystko jest w porządku, ogłoszenie można opublikować.

e. Ogłoszenie można wyświetlić pod adresem, który się wyświetli, která se vám zobrazí, albo wprost na stronie z ogłoszeniami, na której ogłoszenie będzie widocznie najwyżej przez 90 dni.

f. Chcąc powiększyć zasięg ogłoszenia, warto udostępnić link także w sieciach społecznościowych.

Uwaga: Jeśli ogłoszeniodawca nie chce, by w polu "osoba kontaktowa" widniało jego nazwisko, można wpisać tylko inicjały, imię lub myślnik albo sformułowanie"bez danych".

https://www.novaexota.eu/chovatelska-inzerce/