fbpx

Loro Parque

Loro Parque na Teneryfie to największy park ptaków na świecie. Znajduje się w Puerto de la Cruz, została założona w 1972 roku przez niemieckiego hodowcę, Wolfgang Kiessling. Obecnie koncentruje się największa kolekcja papug na świecie. Loro Parque Fundacja powstała także Loro Parque Fundación, co oznacza, że ​​są one zbieranie funduszy dla programów ochrony papug. Również magazyn New EXOTA przyczynić się do tego funduszu. W 2005 roku magazyn New EXOTA nawiązał współpracę z Loro Parque Fundación, dzięki którym nasi czytelnicy mogą regularnie zapoznał się z wiadomością o Loro Parque.

Na wiosnę 2007 roku, wydawca magazynu zaproponował nową reprezentację EXOTA Loro Parque dla Republiki Czeskiej, Słowacji, Polsce i na Węgrzech za pośrednictwo sprzedaży miejscowych papug hodowlanych Loro Parque.

Jak można uzyskać młode z Loro Parque w swojej klasie?

Loro Parque rodzi się co roku setki piskląt papug, które są sprzedawane w celu pozyskania funduszy zarówno dla jego funkcjonowania, ale przede wszystkim na finansowanie projektów awaryjnych ptaków na całym świecie.

W ten sposób nasi rolnicy będą mogli uzyskać za pośrednictwem tej współpracy nową jakość materiału hodowlanego, który teraz, gdy są one zakazane importu zwierząt, wielu z Was pomoże powiązać rzadsze gatunki papug lub dostać coś nowego do ich hodowli.

Drugim aspektem tego wszystkiego jest to, że środki pozyskane ze sprzedaży tych ptaków popłynie do Loro Parque Fundación, tak też ci, zakup papugi Loro Parque, przyczyni się do ochrony krytycznie zagrożonych gatunków ptaków.

Gwarancje

Wszystkie papugi oferujących Loro Parque Fundación w 100% niepodważalne pochodzenie i oczywiście wszystkie badania weterynaryjne i dokumenty, które określają normy UE (ptaki mogą być kwarantanna ze względu na ich kraj pochodzenia UE).

Wszystkie papugi licytujesz są jednoznacznie oznaczone zamknięty pierścień i nie zależy od płci endoskopowo.

Zainteresowany? Zadzwoń ...

Mam nadzieję, że z tej usługi oferujemy naszym czytelnikom, zachwycony i mam nadzieję, że przyczyni się do poprawy naszej hodowli - a więc, aby zapisać krytycznie zagrożonych gatunków papug.

Jeśli jesteś zainteresowany w niektórych papug o kontakt pod nr tel. +420 737 288 698 lub napisz do nas na parrot.service.cz@gmail.com , pokażemy aktualną ofertę.