fbpx

Loro Parque

Loro Parque na Teneryfie to największy park ptaków na świecie. Znajduje się w Puerto de la Cruz, został założony w 1972 roku przez niemieckiego hodowcę, Wolfganga Kiesslinga. Obecnie jest tu największa kolekcja papug na świecie. W ramach Loro Parque powstała także Loro Parque Fundación, co oznacza, że ​​są  zbieranie funduszy dla programów ochrony papug. Również magazyn Nowa EXOTA bierze w tym udział. W 2005 roku magazyn Nowa EXOTA nawiązał współpracę z Loro Parque Fundación, dzięki której nasi czytelnicy mogą regularnie zapoznawać się z wiadomościami o Loro Parque.

Na wiosnę 2007 roku, wydawca magazynu zaproponował nową przedstawicielstwo EXOTA Loro Parque dla Republiki Czeskiej, Słowacji, Polski i Węgry za pośrednictwem sprzedaży papug hodowanych w Loro Parque.

Jak można uzyskać młode z Loro Parque?

W Loro Parque rodzi się co roku setki piskląt papug, które są sprzedawane w celu pozyskania funduszy zarówno dla jego funkcjonowania, ale przede wszystkim na finansowanie projektów ratunkowych ptaków na całym świecie.

W ten sposób nasi hodowcy będą mogli uzyskać za pośrednictwem tej współpracy nową jakość materiału hodowlanego, oznacza to, że teraz, gdy obowiązuje zakaz importu zwierząt, wielu z Was pomoże hodować rzadsze gatunki papug lub dostać coś nowego do hodowli.

Drugim aspektem tego wszystkiego jest to, że środki pozyskane ze sprzedaży tych ptaków zasilą Loro Parque Fundación, tak więc zakup papugi w Loro Parque przyczyni się do ochrony krytycznie zagrożonych gatunków ptaków.

Gwarancje

Wszystkie papugi w oferucie Loro Parque Fundación mają w 100% niepodważalne pochodzenie i oczywiście wszystkie badania weterynaryjne i dokumenty, które określają normy UE (ptaki mogą być w kwarantannie ze względu na ich kraj pochodzenia UE).

Wszystkie sprzedawane papugi  są jednoznacznie należycie zaobrączkowane i jest także endoskopowo określona ich płeć.

Zainteresowany? Zadzwoń ...

Mamy nadzieję, że oferta ta podoba się naszym  czytelnikom, i że przyczyni się do poprawy naszej hodowli - i wspomoże ratowanie krytycznie zagrożonych gatunków papug.

Jeśli jesteś zainteresowany papugami, prosimy o kontakt pod nr tel. +420 737 288 698 lub napisz do nas na parrot.service.cz@gmail.com , i zaprezentujemy naszą aktualną ofertę.